עוד תוצאות...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

שתפו!

המלצה: התדר – בית רומנו – פאב / פיצרייה (אייל שני)

הגאונות היא בפשטות!

התדר הוא סוג של הכלאה בין פאב (פתוח) ובין פיצרייה שווה במיוחד. ואיך לא? אם אייל שני מנצח שם על העניינים, התוצאה חייבת להיות משהו מיוחד. המיקום, גם הוא יצירתי במיוחד, מתחם בית רומנו ששוקם מעט ונראה כאילו שלפו אותו מאיזו בירה אירופית. במיוחד בלילה…

 

החוויה –

ואכן, מגשי פיצה ענקיים כאלה לא נראו במחוזותינו מעולם. זה גימיק ראשון. טעמם נפלא, כיוון שכבר הזכרנו שידיו של שני בוחשות שם בסירים באופן וירטואלי כמובן, ושנית, הם יוצאים מתנור אבן אז שני התנאים מתקיימים כאן, חומרי גלם ואמצעי רציני לייצור פיצות. אין המון סוגים, קחו את זה בחשבון, אך מה שיש (בערך 4-5 מיני פיצות) טעים למדי.

אנחנו בחרנו את זו עם הקישואים (כן, כן קראתם נכון והיא הייתה מצוינת) ואת הרגילה בשביל הילדים. המגשים אמנם מאוד גדולים אך ביחס ישר, הפיצה גם מאוד טעימה. כך שיוצא שתוך דקות לא משנה מה, לא נשאר פירור במגשי הענק.

הגבינה, הרוטב והתוספות הכול במידה הנכונה ובטוב טעם. רוטב הטבסקו מעולה, והזעתר שמוגש בצד לצד הזיתים והפלפל החריף מהווים חיזוק משמעותי לים תיכוניות של המקום. אז אם בא לכם להתפנק על פיצה טובה, דעו לכם שזו פנינה של ממש. שימו לב רק לשעות הפתיחה (למיטב זכרוני מ- 19:00 בערב צפונה בלבד, יום א' סגור!).

 

כתובת –

התדר, בית רומנו – דרך יפו 9, תל אביב

 

נגישות –

מדובר במקום ותיק מאוד ששנותיו ניכרות גם בריצוף שבו, נאמר שאל המתחם עצמו ניתן להגיע והגישה את דלפק המכירה (הגבוה והלא נגיש) אפשרית. יחד עם זאת, יש לזכור שאין במקום שירותי נכים! או חניית נכים מסומנת.

 

היו חברתיים וספרו לחברים: ביקרתם במסעדה מומלצת ואהבתם?

ניסיתם מתכון והתעלפתם? – שתפו בסטורי ותייגו אותנו limorbentzvi@ 

מבטיחה לעוף עליכם!

×
דילוג לתוכן